Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2012


- Największy dwutygodnik wielkopolski pisze o PRESSTU.PL

powiaty gminy

Gazeta "Powiaty-Gminy" w swoim przedświątecznym wydaniu zamieściła artykuł o naszej firmie. Tekst dotyczy otrzymanej przez PRESSTU.PL Nagrody Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju. Jest nam bardzo miło, gdy po wielu sukcesach na arenie ogólnokrajowej, media i społeczność lokalna docenia nasze starania o jak najwyższy poziom świadczonych usług. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy dążyć do osiągania coraz to bardziej innowacyjnych i pro rozwojowych rozwiązań. Dziękujemy i raz jeszcze życzymy samych szczęśliwych i radosnych chwil w Nowym 2013 roku!

powiaty gminy lider


- Wywiad z Marcinem Kosickim w Tygodniku Życie Gostynia

zycie gostynia

Wdrożenia systemu Web Cmentarz w różnych miejscowościach zawsze wzbudzają zainteresowania społeczności i lokalnych mediów. Tym razem wywiad z Marcinem Kosickim przedstawicielem firmy PRESSTU.PL przeprowadziła Pani redaktor gazety Życie Gostynia ? Tygodnik Ziemi Gostyńskiej Gabriela Ratajczak. Marcin Kosicki odpowiadał na pytania dotyczące wdrożenia systemu Web Cmentarz w Parafii w Żytowiecku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu, który zamieszczamy w wersji PDF.

zycie gostynia
(kliknij, aby zobaczyć PDF)


- Strona sołecka dla miejscowości Chorzemin

wtm wolsztyn

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Sołtys Chorzemina Pan Sławomir Krawczyk skorzystał z promocji "Promocja dla Sołtysa 100 zł", tym samym przygotowany został projekt strony WWW. Dodatkowo przygotowany został profil Facebook dzięki, któremu każda nowa wiadomość dodana na stronie chorzemin.info pojawia się na funpage facebooka.


- Płatne Staże w PRESSTU.PL - 2400 zł brutto dla Studentów WSNHID

Staze

PRESSTU.PL 4 grudnia 2012 r. nawiązało współpracę z Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, przystępując do realizacji projektu Humaniści na rynku pracy. Stworzyliśmy możliwość odbycia stażu dla studentów WSNHiD w naszej firmie. Staż jest odpłatny, każdy student otrzyma 2400 zł brutto wynagrodzenia stażowego. Zapraszamy, aby zapoznać się ze szczegółami w naszej zakładce Płatne Staże w PRESSTU.PL oraz na stronie www.humanisci.wsnhid.pl.- Krajowy Lider Innowacji 2012

Lider Innowacji
Jest mi niezmiernie miło, móc poinformować Państwa, iż w dniu 29 listopada 2012 roku firma PRESSTU.PL została laureatem konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się w sali Celichowskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. PRESSTU.PL otrzymało tytuł Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2012 w kategorii Inspirująca firma. Wręczenia nagród dokonali przedstawiciele Urzedu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, firm: Orange, Sony, Intel, Investors oraz Prezes Fundacji Innowacji i Rozwoju z Warszawy.Konkurs identyfikuje, wyróżnia i promuje inicjatywy i przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym i rozwojowym. Został objęty Patronatem: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiebiorczości, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Związku Banków Polskich, Krajowego Punktu Kontaktowego Programu na rzecz konkurencyjności innowacji (CIP), Urzedu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz Marszałków poszczególnych województw.

lider_innowacji lider_innowacji lider_innowacji

PRESSTU.PL od początku swojego działania stawia duży nacisk na innowacyjność wdrażanych rozwiązań. Zarówno pod kątem produktowym i usługowym jak i w sposobie zarządzania procesem, zasobami ludzkimi oraz wsparcia trzeciego sektora. Jesteśmy dumni, iż po raz kolejny dostrzeżono nasze działania w skali kraju i regionu. Nagroda Lidera Innowacji i Rozwoju doskonale wpisuje się w nasze dotychczasowe osiągnięcia, m.in. Nagroda Ikar Biznesu, Certyfikat Firma Przyjazna Internautom, Odznaczenie Zaufana Firma. Jesteśmy przekonani, iż nasze działania spełniają najwyższe standardy krajowe i europejskie, co wielokrotnie podkreślano również na konferencjach Stowarzyszenia Miasta w Internecie i Wielkopolskich Iteresariuszy e-Rozwoju. Cieszy nas ten fakt, tym bardziej, że od tego roku wdrażamy kolejne nowe i innowacyjne rozwiązania, które razem z Europejskim Stowarzyszeniem Innowacji i Cyfryzacji będą służyły przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu i rozwijaniu kompetencji cyfrowych również w zagrożonym środowisku 50 +.

lider_innowacji lider_innowacji lider_innowacji

Dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia i gratulacji, my obiecujemy, iż nie spoczniemy na laurach i będziemy dalej inwestować w innowacyjne i pro rozwojowe projekty.

lider_innowacji lider_innowacji lider_innowacji

Z wyrazami szacunku

Marcin Kosicki
PRESSTU.PL
Razem na pewno odniesiemy sukces!


- III Konferencja Bibliotek "aktualnie wirtualnie"

eck

13 listopada 2012 r. w Centrum Kongresowo - Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyła się III Regionalna Konferencja Bibliotek, pod hasłem: Aktualnie wirtualnie. Na spotkanie były zaproszone wszystkie biblioteki publiczne z Wielkopolski. Tematy jakie poruszano to m.in.: biblioteka w sieci, promocja bibliotek poprzez serwis YouTube, ale również rozwój Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej oraz edukacja cyfrowa dorosłych. Jako prelegent w dziedzinie edukacji cyfrowej dorosłych wystąpił Marcin Kosicki ? Latarnik PCRS, który przedstawił zasady działania programu, możliwości i wyzwania jakie stoją przed naszym społeczeństwem cyfrowym oraz jakie korzyści mogą wynikać ze współpracy bibliotekarzy z latarnikami. Temat cieszył się dużym zainteresowaniem, okazało się również, iż w gronie samych bibliotekarzy było kilku latarników, dzięki czemu można było podzielić się swoimi opiniami i obserwacjami dotyczącymi kształtowania kompetencji cyfrowych wśród młodzieży 50 +. Konferencja zorganizowana przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu była cennym doświadczeniem w rozwoju i propagowaniu tematu walki z wykluczeniem cyfrowym Polaków.


- System WebCmentarz wdrożony w Otroszowicach!

Ostroszowice

To już kolejne wdrożenie naszego systemu, który ma na celu usprawnienie pracy przy zarządzaniu cmentarzem oraz ułatwienie dla poszukujących grobów swoich bliskich. Tym razem na zaproszenie ks. Proboszcza Michała Jeremko przyjechaliśmy do Parafii p.w. świętej Jadwigi w Ostroszowicach. Parafia znajduje się w Diecezji Świdinicka. Niezwykłe jest to, iż w tak małej miejscowości ulokowany jest przepiękny bardzo duży zabytkowy kościół. Lokalna aktywność parafian oraz samego ks. Proboszcza pozwoliła jednak na stworzenie strony internetowej parafii oraz wdrożyć system WebCmentarz.- MAXOIL - materiały eksploatacyjne oraz profesjonalny serwis dla Twojego samochodu

eck

Wiele nowoczenych rozwiązań zastosowano w projektowaniu strony Maxoil m.in. łatwy i intuicyjna wymiana reklam rotacyjcych oraz możliwość zmiany czoła strony przez użytkownika. Maxoil jest firmą założoną przez Marka Żoka, siedziba firmy mieści się w Grodzisku Wielkopolskim, to już kolejna firma która zaufał naszej nam i wybrał produkt "Strona WWW", tym samym zapraszamy Państwa do zapoznania się z zaprojektowaną stroną pod adresem: www.maxoil.pl.


- Bielawa już korzysta z Systemu Web Cmentarz

parafia bielawa

Parafia w Bielawe - Diecezja Świdinicka jest zarządzana przez zespół Duszpasterzy pod kierownictwem Księdza Proboszcza Prałata dr Stanisława Chomiaka. To dzięki zaangażowaniu Księdza Prałata oraz jego współpracowników na cmentarzu parafialnym został wdrożony system Web Cmentarz, a strona internetowa uzyskała nowy design. Jesteśmy przekonani, iż społeczność bielawska szybko doceni nowe narzędzia komunikacji ze swoją parafią. Jest nam również miło poinformować, iż Ksiądz Prałat zainicjował pracę nad nowym narzędziem dla parafii - Web Chrzest - system do generowania wydruków Świadectw Chrztu. Już niebawem będziemy informować o kolejnych działaniach w Bielawie.


- Kolejne wdrożenie Systemu Web Cmentarz

parafia słupia

Ksiądz Proboszcz Krzysztof Lewandowski pełni posługę w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Słupii. Jest to niewielka miejscowość w dekanacie Stęszewskim w Archidiecezji Poznańskiej. Mimo, iż społeczność parafialna jest mała to jednak otwarta na nowości technologiczne oraz pragnie podążać za duchem czasów. Wdrożony system Web Cmentarz pozwala im na odwiedzanie bliskich na cmentarzu przez internet z każdego miejsca na świecie. A prężnie prowadzona strona internetowa nadaje nowe znaczenie pojęciu ewangelizacja.


- Europejskie Centrum Księgowe

eck

Europejskie Centrum Księgowe jest firmą założoną przez mgr Joannę Miśko-Mrugalską, która zaufała naszej firmie i wybrała produkt "Strona WWW", tym samym zapraszamy Państwa do zapoznania się z zaprojektowaną stroną pod adresem: www.eck.net.pl. Zaimplementowany system zarządzania treścią oraz integracia strony z facebookiem umożliwia w bardzo prosty i przejrzysty Pani Joannie na zarządzanie stroną WWW.


- Web Cmentarz w Żytowiecku

zytowiecko

Parafia w niewielkiej miejscowości Żytowiecko w dekanacie Krobskim w Archidiecezji Poznańskiej wzbogaciła się o nową stronę internetową wraz z wyszukiwarką grobów Web Cmentarz. Ksiądz Dziekan Andrzej Wiśniewski jest osobą bardzo otwartą i dbającą o rozwój swojej Parafii. Zarówno ten duchowy jak i pro cyfrowy. Jest godne doceniania fakt, iż nawet w tak oddalonych punktach od dużych aglomeracji dostrzega się potencjał i potrzebę wdrażania nowych rozwiązań.


- Web Cmentarz w Śremie

srem

Parafia Farna w Śremie to bardzo duża wspólnota wiary, której przewodzi szanowny Ksiądz Proboszcz Marian Brudzki. To właśnie za Jego decyzją społeczność Śremu może cieszyć się nowymi możliwościami kontaktu z Parafią oraz wspominania swoich zmarłych. Na cmentarzu parafialnym znajdującym się przy kościele farnym oraz na cmentarzu parafialnym znajdującym się przy kościele garnizonowym został wdrożony system Web Cmentarz. Witryna internetowa parafii dostępna pod adresem: www.sremfara.pl została odświeżona oraz uzupełniona o nową funkcjonalność jaką jest wyszukiwarka zmarłych. Nowa strona i system Web Cmentarz to też takie możliwości jak wirtualne znicze, kwiaty, kalendarium i automatyczne klepsydry wspominających nowo powołanych do Pana. Życzymy wielu dobrych i radosnych chwil!


- Kolejna edukacyjna strona WWW - Przedszkole nr 3 w Wolsztynie

kamery

Wrzesień to miesiąc w którym rozpoczyna się nowy rok szkolny a wraz z nim czas na nowości tym samym jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dyrekcja Przedszkola nr 3 w Wolsztynie zaufała naszej firmie i wybrała produkt "Strona WWW", tym samym zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową stroną przedszkola pod adresem www.przedszkole3wolsztyn.pl.


- Wolsztyńskie kamery - na żywo!

kamery

Podtrzymując wzorową współpracę z władzami miasta Wolsztyna firma PRESSTU.PL przystąpiła do wdrożenia projektu Wolsztyńskich Kamer na żywo. Dzięki współdziałaniu firmy CITYLAN - dostawcy łącza internetowego, PRESSTU.PL - projektanta strony internetowej oraz Urzędu Miasta i Gminy Wolsztyn, mieszkańcy i nasi goście mogą zobaczyć wiele ciekawych miejsc miasta, a jednocześnie cały materiał filmowy jest archiwizowany i obserwowany przez wolsztyńską Policję - co zwiększa poziom bezpieczeństwa na naszych ulicach. Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości pod adresem: www.kamery.wolsztyn.pl.


- Gimnazjum Nr 1 w Wolsztynie

gim1wolsztyn

Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie to placówka z bogatą historią oraz dużymi osiągnięciami. Zgodnie z logo szkoły, którym jest żaglówka płynąca po falach co roku mury tej placówki opuszczają rzesze młodzieży, którzy jak ta żaglówka podejmują trud wypłynięcia na szerokie wody dalszej edukacji. Do pełnego wyrazu procesu kształcenia w dzisiejszych czasach potrzebny jest też kontakt z uczniem i rodzicem poprzez łącze internetowe. Pani Dyrektor mgr Lucyna Bobińska doskonale rozumie tą potrzebę i podejmuje wyzwanie edukacji rozumianej nie tylko w podstawowym tego słowa znaczeniu. Po latach współdziałania z naszą firmą, przy okazji przerwy wakacyjnej, uruchomiliśmy nowy wizerunek już funkcjonującej strony internetowej. Nowa strona została zaprojektowana tak, aby treści na niej zawarte były przejrzyste i łatwe w odszukaniu. Dodatkowo została zsynchronizowana z zakładką facebook-ową szkoły. Niech nauka lekką będzie.


- Gimnazjum Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie

gim2wolsztyn

Wakacje to okres kiedy szkoły prowadzą remonty klas, korytarzy, uzupełniają brakujące krzesełka. Jest to też dobry moment na odświeżenie wizerunku szkoły w internecie. Taką decyzję podjął Dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie - Pan mgr Mariusz Urban. Nowa strona internetowa swoim wystrojem nawiązuje do narodowego charakteru patrona szkoły. Dodatkowo jest uzupełniona o wiele funkcjonalności jak podgląd planu lekcji, zastępstwa oraz szeroki panel administracyjny. Życzymy owocnej działalności edukacyjnej dla Grona Pedagogicznego oraz uczniów tejże placówki.


- Camping Karpicko

camping wolsztyn

Zawsze tam gdzie dzieje się coś wielkiego, jest i firma PRESSTU.PL, po raz kolejny nasza firma przygotowała dla Urzędu Miejskiego w Wolsztynie projekt strony internetowej na którą serdecznie Państwa zapraszamy pod adresem www.camping.wolsztyn.pl.


- PRESSTU.PL zorganizowała "dzień wolsztyński" dla kolonistów z dolnośląskiego.

kolonia_bielawa
W czwartek 5 lipca 2012r. mieliśmy przyjemność gościć w Wolsztynie kolonię z zaprzyjaźnionej parafii w Bielawie woj. Dolnośląskie Diecezja Świdnicka. Razem z ks. Pawłem Łabudą oraz jego 26 podopiecznymi dzięki uprzejmości i dobrej współpracy z Burmistrzem Wolsztyna Andrzejem Rogozinskim, firma PRESSTU.PL zorganizowała wycieczkę po Wolsztynie. Koloniści rozpoczęli swoją wolsztyńską wyprawę od głównej atrakcji regionu ? jedynej czynnej Parowozowni! Czar lokomotyw pod parą, zapachu węgla z kotła oraz ponad 100 letniej historii techniki wprowadził naszych gości w inny świat ? świat pary. Dziękujemy Panu Wojtkowi Lisowi, kierownikowi Gminnego Centrum Informacji, a zarazem pasjonatowi lokomotywowni za ujawnienie tajemnicy funkcjonowania tych niezwykłych maszyn. Następnie młodzi globtroterzy poznali architekturę miasta oraz osobę dr Roberta Kocha w końcu trafiając na wolsztyński Rynek. Tam w cieniu drzew i orzeźwiającej fontannie rozkoszowali się lodami oraz otrzymali ''pakiety powitalne'' od Burmistrza Wolsztyna. Gdy podładowali swoje akumulatory wyruszyli w kolejną trasę ? tym razem przez malowniczą promenadę wzdłuż brzegu Jeziora Wolsztyńskiego ostatecznie trafiając do już ostatniego miejsca, tj. Skansen Budownictwa Zachodniej Wielkopolski. Serdecznie powitała nas obsługa muzeum, której przedstawiciel poprowadził dzieci i młodzież przez wieki historii naszej ziemi. Mieszkańcy terenów górskich zapoznali się m.in. z karczmą sprzed 300 lat, zagrodą gospodarza, przyjaznymi kozami, owcami i innymi zwierzętami w zagrodzie, a także zagadką kowala oraz postanowili sprawdzić czy słynny wiatrak jeszcze się ruszą ? tutaj brawa ? koloniści obrócili olbrzymi wiatrak o 360 stopni! W ten sposób dobiegł końca intensywny ''dzień wolsztyński'' bielawskiej kolonii. Niezawodni koloniści podziękowali firmie PRESSTU.PL oraz wszystkim życzliwym im osobą miłymi słowami oraz pięknym śpiewem, udając się do swojej bazy ? Wilelenia, gdzie w pozostałych dniach będą oddawać się kąpielą słonecznym i wodnym pod opieką Matki Boskiej Wieleńskiej. Z serdecznymi pozdrowieniami z Wolsztyna!

kolonia_bielawa kolonia_bielawa kolonia_bielawa

kolonia_bielawa kolonia_bielawa kolonia_bielawa

kolonia_bielawa kolonia_bielawa kolonia_bielawa


- Podziękowania dla PRESSTU.PL od Starostwa Wolsztyńskiego

podziekowania_starostwo
Firma PRESSTU.PL otrzymała oficjalne podziękowania z rąk Starosty i Wicestarosty Wolsztyńskiego Pana Ryszarda Kurpa i Jacka Skrobisza za pomoc w organizacji Biegu Ulicznego I Wolsztyńska Dziesiątka. Cytując treść podziękowań: "Przedsięwzięcie przyczyniło się do promocji walorów turystycznych Powiatu Wolsztyńskiego. Dzięki Wam bieg cechował się wysokim poziomem sportowym i organizacyjnym." Z naszej strony możemy dodać, iż zespół ludzi, którzy przyczynili się do wspaniałej organizacji tej imprezy spowodował, iż wszyscy uczestnicy wyjechali z Wolsztyna z chęcią powrotu. I znowu zgodnie z naszą domeną: "Razem na pewno odniesiemy sukces" ? udało się! Do realizacji tego przedsięwzięcia nasza firma przyczyniła się głównie poprzez uruchomienie w pełni funkcjonalnej strony internetowej biegu www.bieg.powiatwolsztyn.pl, jej administrację oraz realizowanie organizacyjne podczas samego biegu, także fotorelację z imprezy widoczną na żywo na stronie internetowej. W przyszłym roku ? zgodnie z zapowiedzią Starosty i Wicestarosty bieg doczeka się nowych rozwiązań opartych o innowacyjne propozycje naszej firmy.

podziekowania_starostwo podziekowania_starostwo podziekowania_starostwo

podziekowania_starostwo podziekowania_starostwo podziekowania_starostwo


- Zintegrowana strona parafialna z webcmentarzem w Parafii Rokietnica

Parafia Rokietnica

W maju 2012 roku, nastąpiło przekazanie nowej strony internetowej parafii oraz zintegrowanej wyszukiwarki grobów w Rokietnicy. System zarządzania cmentarzem i strona parafialna przygotowana została dla Księdza Proboszcza Tadeusza Lorka. Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony pod adresem www.parafiarokietnica.pl .- Latarnicy z Wolsztyna

latarnicy
Polska Cyfrowa Równych Szans to projekt systemowy przygotowany przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Unię Europejską. Zespół firmy PRESSTU.PL kontynuując współpracę z SMWI przyłączył się do nowego projektu, który w założeniu wspomagać ma pokolenie 50+ w przełamywaniu obaw używania Internetu. Już 15-16 maja 2012r. Uczestniczyliśmy w bardzo inspirującym szkoleniu dla Latarników. Latarnik to osoba, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie lokalnych inicjatyw pro internetowych skierowanych do osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. O kolejnych działaniach Latarniczych będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do śledzenie działań PCRS.

latarnicy latarnicy latarnicy

latarnicy latarnicy latarnicy


- Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolsztynie

sp1 wolsztyn

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Wolsztynie zaufała naszej firmie i wybrała produkt "Strona WWW", tym samym zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową stroną szkoły pod adresem www.sp1wolsztyn.pl.


- AKCEPTACJA Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Poznańskiej dla systemu WebCmentarz

akceptacja

22 marca 2012 r. odbyło się spotkanie pracowników firmy PRESSTU.PL w siedzibie Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Poznańskiej dzięki uprzejmości ks. Kanclerza Prałata Ireneusza Dosza, ks. Dziekana Kanonika Jana Polca z Wydziałem Ekonomiczno - Gospodarczym, Budownictwa i Ochrony Zabytków, ks. Wiceekonomem Archidiecezjalnym lic. Konradem Zygmuntem. Spotkanie miało na celu omówienie systemu WebCmentarz oraz warunków jakie musi on spełniać by uzyskać akceptację Kurii. Po wnikliwym badaniu systemu oraz przeprowadzonym wywiadzie, a także wsparciem listów polecających z już wdrożonych systemów możemy pochwalić się akceptacją Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Poznańskiej dla Systemu WebCmentarz, inwentaryzacji cmentarzy oraz informatyzowaniu zasobów bazodanowych. Dodatkowo podkreślono jakość naszych usług i przemyślaną konstrukcję, która wspomaga działania współczesnego duszpasterza. Jesteśmy przekonani, że spełniając wysokie standardy będziemy nadal rozwijać nasze usługi. Razem na pewno odniesiemy sukces!


- Nowa witryna internetowa PRESSTU.PL

wtm wolsztyn

Cieszy nas fakt, iż tak wielu przyjaciół i klientów odwiedza naszą stronę internetową. Pragniemy zaprezentować jej nową odsłonę. Nowa witryna została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu odnalezienie poszukiwanych informacji. Dodatkowo obszar strony został powiększony do szerokości 1100 piks - co jest zgodne z najnowszymi trendami w webdesignie. Coraz większe monitory o szerokich przekątnych wymuszają zwiększanie pojemności stron tak aby nie powstawały tzw. puste pola. Kolejne unowocześnienie to ikonka "LiveChat", która została umiejscowiona w centralnym punkcie dzięki czemu ułatwi to szybki kontakt z nami, a w razie nieobecności konsultanta można zostawić nam wiadomość. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i odkrywania nowej oferty. Razem na pewno odniesiemy sukces!


- Wolsztyńskie Towarzystwo Motocyklowe

wtm wolsztyn

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Zarząd Wolsztyńskiego Towarzystwa Motocyklowego w Wolsztynie również skorzystał z promocji "Lekka strona WWW za 1 zł", tym samym przygotowany został projekt strony WWW odzwierciedlający działalność i pracę Towarzystwa. Dodatkowo przygotowane zostało forum, oraz profil Facebook dzięki, któremu każda nowa wiadomość dodana na stronie wtmwolsztyn.pl pojawia się na funpage facebooka.


- Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Wolsztynie

lzs wolsztyn

Zarząd Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Wolsztynie skorzystał z promocji "Lekka strona WWW za 1 zł", tym samym przygotowany został projekt strony WWW odzwierciedlający działalność i pracę Zrzeszenia, które działa na terenie powiatu Wolsztyńskiego już od bardzo dawna.


- "Certyfikat Firma Przyjazna Internautom" - przyznany dla PRESSTU.PL

certyfikat przyjazna firma

Firma PRESSTU.PL została uhonorowana Certyfikatem "Firma Przyjazna Internautom". Certyfikat ten przyznaje jeden z największych portali biznesowych w Polsce - Firmy.net. Wyróżnienie otrzymaliśmy za wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań Internautów. Szczególne uznanie za: kompletność i rzeczowość oferty, unikalne treści w prezentacji firmy, pozytywne opinie klientów, referencje od partnerów, wyróżnianie swojego wizerunku. Program "Firma Przyjazna Internautom" powstał, aby promować przedsiębiorstwa, które dbają o wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie. Warto zaznaczyć, że jako jedyna firma w regionie otrzymaliśmy 5 złotych gwiazdek w skali 5 możliwych za jakość naszych usług.


- Badfish - Wolsztyński Klub Nurkowy

badfish

Zarząd Wolsztyńskiego Klubu Nurkowego "Badfish" z Wolsztyna zwrócił się do naszej firmy z prośbą przygotowanie indywidualnego systemu do zarządzania treścią na stronie, która umożliwi w łatwy i przejrzysty sposób zamieszczać wyjazdy, wyprawy jak i akcje specjalne w których cyklicznie uczestniczą członkowie klubu "Badfish". Z tego miejsca jest nam niezmiernie miło, że jest to już kolejna grupa osób, która zaufała naszej firmie.


- Nowa odświeżona strona Kębłowa

keblowo

Uprzejmie Państwa informujemy, że po 7 latach od powstania pierwszej oficjalnej strony miejscowości Kębłowo, nadszedł czas na jej odświeżenie i zaprojektowanie nowego wyglądu strony www wraz z nowym systemem zarządzenia treścią przygotowany przez naszą firmę. Jest nam niezmiernie miło, że storna www.keblowo.pl ma z dnia na dzień coraz to większą oglądalność. Na państwa opinie czekamy w naszej księdze gości strony www.kebłowo.pl.


- 10-kilometrowy bieg uliczny "I Wolsztyńska Dziesiątka"

bieg powiat wolsztyn

Wraz z nowym rokiem nasza firma otrzymała zlecenie ze strony Starostwa Powiatowego w Wolsztynie na przygotowanie strony WWW ze tematyce sportowej a dokładnie na potrzeby półmaratonu, który odbędzie się 27 maja 2012 r. w Wolsztynie. 10-kilometrowy bieg uliczny "I Wolsztyńska Dziesiątka", który wówczas się odbędzie, to nie tylko znaczące wydarzenie sportowe o charakterze regionalnym, ale i znakomita promocja zdrowego stylu życia. Nasz system CMS zintegrowany został z firmą zajmującą się rejestracją uczestników półmaratonu oraz mierzeniem czasu podczas biegu.- Wielichowo to kolejna miejscowość z Systemem WEBcmentarz!

wielichowo

Wraz z początkiem nowego roku 2012 r. Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Wielichowie otrzymała nową stronę internetową oraz System WEBcmentarz, dzięki któremu parafianie mogą w łatwy i przejrzysty sposób odszukać wszelkie potrzebne informacje nt. życia parafii oraz cmentarza parafialnego. W ramach prac wdrożeniowych w centralnej częsci cmentarza parafialnego została ustawiona nowa tablica informacyjna gdzie można zapoznać się z regulaminem cmentarza, planem podziału na sektory oraz wersją mobilną wyszukiwarki zmarłych - dostępnej przez telefon. Jesteśmy przekonani, iż ks. Proboszcz Wieńczysław Nowak jako inicjator tego przedsięwzięcia będzie zadowolony z uproszczenia prac dotyczących zarządzania cmentarzem i nowego okna kontaktu z parafianami - jaką niewątpliwie jest strona internetowa dostępna pod adresem www.parafiawielichowo.pl. Cmentarz został dodany do ogólnopolskiej bazy danych www.webcmentarz.pl.P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.