Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2016


- System webcmentarz Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Witaszycach - Diecezja Kaliska

parafia witaszyce Jeszcze w 2016 r. Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Witaszycach - Diecezja Kaliska może pochwalić się nową w pełni funkcjonalną stroną internetową parafii wraz z systemem zarządzania cmentarzem WebCmentarz. Uruchomiliśmy m.in. takie zakładki na stronie głównej jak: ogłoszenia i intencje, codzienna liturgia słowa, sakramenty, przynależność do Parafii, historia parafii, multimedia. Nie zabrakło też naszych dotychczasowych rozwiązań, jak: aktualności, losowe foto oraz ranking wirtualnych zniczy i kwiatów. Jesteśmy przekonani, iż dzięki uruchomieniu tak wielu możliwości parafianie będą jeszcze bardziej zadowoleni z nowej strony internetowej.

- Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy

bartek sarbak "Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy." - od takich słów powitalnych prezentujemy stronę Bartka Sarbaka, któremu szeroko pojęty sport towarzyszy od najmłodszych lat. Triathlon trenuje od 2016 roku, który stał się jego pasją, a zarazem czymś co niesamowicie motywuje go codziennie do coraz to większej pracy i cięższych treningów. Strona oparta została na indywidualnym systemie zarządzenia treścią, a każdy z poszczególnych elementów strony WWW jest edytowalny i możliwy do zmiany przez samego użytkownika strony WWW. Życzymy wielu sukcesów i dużo odwiedzin nowej strony internetowej.

- System webcmentarz w Parafii pw. NMP Wniebowziętej w Kopanicy - Archidiecezja Poznańska

parafia kopanica Kopanica - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, w gminie Siedlec, tutejsza Parafia pw. NMP Wniebowziętej w Kopanicy - Archidiecezja Poznańska podjęła współpracę z naszą firmą w celu zinwentaryzowania cmentarza parafialnego. Ksiądz proboszcz Wojciech Szałata - zdecydował się na wdrożenie systemu WebCmentarz. Już od początku listopada 2016 r. można korzystać z wyszukiwarki zmarłych oraz nowej strony internetowej parafii pod adresem www.parafiakopanica.pl

- Nowa Dąbrowa - wieś w Polsce położona w powiecie wolsztyńskim

nowa dąbrowa Nowa Dąbrowa - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, w gminie Wolsztyn. Sołtys Pan Ireneusz Janik podjął decyzję o uruchomieniu strony internetowej dla tej miejscowości (www.nowadabrowa.pl). Jest ona wizytówką wsi, skupia informacje ważne dla mieszkańców pragnących być na bieżąco, ale także jest miejscem integrującym mieszkańców wokół spraw swojej społeczności.

- System webcmentarz w Parafii pw. Św. Jadwigi w Łodzi - Archidiecezja Poznańska

parafia łódź Od września 2016 r. Parafia PW. Św. Jadwigi w Łodzi - Archidiecezja Poznańska może pochwalić się w pełni funkcjonalną stroną internetową parafii wraz z systemem zarządzania cmentarzem WebCmentarz. Uruchomiliśmy m.in. takie zakładki na stronie głównej jak: ogłoszenia i intencje, codzienna liturgia słowa, sakramenty, przynależność do Parafii, historia parafii, multimedia. Nie zabrakło też naszych dotychczasowych rozwiązań, jak: aktualności, losowe foto oraz ranking wirtualnych zniczy i kwiatów. Jesteśmy przekonani, iż dzięki uruchomieniu tak wielu możliwości parafianie będą jeszcze bardziej zadowoleni z nowej strony internetowej.

- System webcmentarz w Parafii pw. św. Marcina w Jarocinie - diecezja kaliska

parafia jarocin Jarocin to miejscowość w województwie wielkopolskim, tutejsza Parafia pw. św. Marcina w Jarocinie - diecezja kaliska podjęła współpracę z naszą firmą w celu zinwentaryzowania cmentarza parafialnego. Ksiądz Prałat lic. Dariusz Matusiak dekanalny duszpasterz rodzin - zdecydował się na wdrożenie systemu WebCmentarz. Już od początku października 2016 r. można korzystać z wyszukiwarki zmarłych pod adresem www.swmarcin-jarocin.com.

- Usługi Pogrzebowe Szczepaniak Wolsztyn

szczepaniak wolsztyn Nasza firma podjęła współpracę z firmą Szczepaniak Wolsztyn, którą świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe od 1991 roku. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami całość usług firmy Szczepaniak Wolsztyn prezentowana jest w nowej odsłonie strony internetowej. Innowacyjnym rozwiązaniem jest prezentacja aktualnych nekrologów oraz produktów jakie oferuję firma pogrzebowa. Dodatkowych udogodnieniem jest integracja nekrologów z Facebookiem, dodanie nowego nekrologu na stornie WWW pojawia się jako post na fanpage firmy.

- Przedszkole w Chorzeminie ma nową stronę WWW

Przedszkole Chorzemin Dyrekcja Przedszkola w Chorzeminie w okresie wakacyjnym wybrała dobry moment na przebudowanie istniejącej strony internetowej Przedszkola. Związku z tym od naszej firmy otrzymała odświeżoną wersję strony internetowej, dostępnej pod adresem www.ppchorzemin.pl. Do tej pory nauczyciele nie mieli możliwości aby w pełni samemu zamieszczać informację ale dzięki naszemu systemowi zarządzania treścią od teraz będzie to możliwe. Dodatkowo wszystkie informacje z poprzedniej strony zostały przeniesione na nową jej odsłonę, a dzięki synchronizacji z Facebookiem - aktualności i fotogalerie będą również pojawiały się na tym portalu automatycznie.

- Apartament w Kołobrzegu

zapasynt Na zlecenie właścicieli przytulnego apartamentu mieszczący się na III piętrze nowo oddanego budynku przy ul. Solnej w Kołobrzegu w odległości 700 m od Molo - przygotowaliśmy wizytówkę strony, dzięki której łatwiej będzie o szczegółowe informację związane z apartamentem. Zachęcamy do rezerwacji apartamentu i odwiedzenia przepięknego Kołobrzegu.

- Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu

zapasynt Nowopowstała jednostka budżetowa "Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu" powołana do życia została w dniu 1 stycznia 2016 roku, tym samym na zlecenie Dyrektora Centrum Sportowego przygotowaliśmy stronę WWW dzięki, której nie tylko mieszkańcy ale i odwiedzający goście będą na bieżącą tym co się dzieje w/w jednostce. Powiatowe Centrum Sportu ma przede wszystkim za zadanie propagować działalność w zakresie kultury fizycznej, rekreacji, propagowania zdrowego trybu życia.

- Stowarzyszenie "Akademia Zapasów" z Nowego Tomyśla

zapasynt Kolejne Stowarzyszenie, które zaufało naszej firmie w celu przygotowania w pełni zarządzalnej strony internetowej to "Akademia Zapasów" z Nowego Tomyśla. Założyciele, których wspólną pasją jest sport, zapasy, aktywny i zdrowy styl życia stwierdzili, że w takim mieście jak Nowy Tomyśl warto założyć klub, w którym będzie można realizować swoje zamiłowania i ciekawie spędzać wolny czas. Poczynania Akademii, można śledzić na stronie www.zapasynt.pl.

- Webcmentarz w Tomaszowie Bolesławickim

tomaszowbol.webcmentarz.pl Od Kwietnia 2016 r. Parafianie z parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Tomaszowie Bolesławieckim (woj. dolnośląskie, powiat bolesławiecki), mogą już korzystać z naszego systemu WebCmentarz, dzięki któremu możemy szybko odnaleźć pochówek bliskiej osoby, zapalić wirtualny znicz na grobie czy położyć wirtualne kwiaty.

- Alga Deweloper

alga-deweloper.pl Dziś prezentujemy nową stronę dla firmy Usługowo-Handlowej "ALGA". Firma powstała w 1993 r. w Poznaniu a w 2001 r. "ALGA" rozszerzyła swoją działalność na terenie miejscowości Wolsztyn, gdzie zbudowała już m.in. budynki wielorodzinne oraz apartamenty. Dzięki zaufaniu dla naszego zespołu - napisaliśmy dedykowany system, który umożliwia dodawanie zrealizowanych projektów oraz projektów w trakcie realizacji. Serdecznie zapraszamy i polecamy do zapoznania się z stroną www.alga-deweloper.pl.

- Portal opracowniku.pl

opracowniku.pl Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Polskich firmy, powstał portal opracowniku.pl. Załoga portalu ma zadanie zbierać za pośrednictwem klientów, którymi są pracodawcy informację o pracownikach swojej firmy. Oprócz informacji związanych z okresem zatrudnienia, nazwą firmy, można będzie też sprawdzić ocenę za pracę i zaangażowanie konkretnego pracownika. Portal opracowniku.pl powstał nie tylko dla firm ale również dla osób, które chcąc zyskać zaufanie pracodawcy w łatwy i prosty sposób mogą przedstawić swoją historię zatrudnienia, a w zamian otrzymywać informacje o wolnych etatach z wybranych przez siebie branż.

- Pomagamy Hubertowi z Wolsztyna

pomocdlahuberta Gdy dowiedzieliśmy się o chorobie Huberta nie mogliśmy przejść obok, cały nasz zespół włączył się w akcję pomocy dla Huberta Pluskoty z Wolsztyna. Na dzień dzisiejszy możliwa pomoc w leczeniu Huberta to stała specjalistyczna opieka okulistyczna oraz poradnia dla osób niewidomych i mało widzących. Na prośbę Huberta rodziców - stworzyliśmy stronę WWW oraz profil FB, umożliwiający dowiedzenia się jak największej ilości informacji na temat możliwości pomocy i wsparcia finansowego na leczenie Huberta. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.pomocdlahuberta.pl i zapoznania się z możliwościami wsparcia.

- Pomagamy Hubertowi z Wolsztyna

pomocdlahuberta Po 10 latach od powstania pierwszej strony WWW, nadszedł czas na jej odświeżenie. Firma lizel i jej nowy właściciel stawiają na innowacje i nowości w firmie, co przekłada się na nawy design. Od początku lutego 2016r. firma lizel może pochwalić się nową stroną i zintegrowanym profilem facebookowym.
P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.