Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Płatne Staże w PRESSTU.PLPłatne Staże w PRESSTU.PL - 2400 zł brutto dla studentów WSNHID

staze


4 grudnia 2012 roku PRESSTU.PL przystąpiło do współpracy z Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Zakres współpracy dotyczy organizacji staży dla studentów różnych kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Działania te odbywają się w ramach projektu "Humaniści na rynku pracy - Dostosowanie oferty edukacyjnej WSNHiD do potrzeb rynku pracy". Korzyści płynące ze stażu są obustronne. Dla Studentów to niepowtarzalna okazja do zdobycia ciekawych doświadczeń i nawiązania znajomości, które mogą okazać się bardzo przydatne w dalszym rozwoju zawodowym. Dla pracodawcy staż to realizacja konkretnych projektów w kilkuosobowych zespołach, budowanie marki firmy pośród Studentów, nazwiązanie kontaktu z młodymi, ambitnymi osobami, przyszłymi kandydatami do pracy, wykształcenie wśród studentów umiejętności niezbędnych w organizacjach już na etapie studiów, czy też możliwość kreowania rynku pracy.Studenci, pragnący uczestniczyć w płatnym stażu muszą stworzyć zespoły od 2 do 5 osobowe, które na podstawie dostarczonych Case Study zaprezentują najlepsze rozwiązanie. Warto zaznaczyć, iż stażyści otrzymają wynagrodzenie wartości 2400 zł brutto za 160 h odbytego stażu.
PRESSTU.PL wychodząc naprzeciw potrzebom studentów, przegotowało 2 zadania. 1 zadanie jest przeznaczone dla studentów kierunków: pedagogika, kulturoznawstwo, socjologia ? najlepszy zespół 2 osobowy, który dostarczy rozwiązanie do Biura Projektu do 17 grudnia otrzyma miesięczny staż płatny dla każdego studenta w siedzibie firmy. 2 zadanie jest przeznaczone dla studentów kierunków: grafika, informatyka ? tutaj najlepsze 2 zespoły 2-3 osobowe otrzymają płatny miesięczny staż, który realizowany będzie w formie zdalnej, bez konieczności wizyt w siedzibie firmy.
Zachecamy studentów III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów magisterskich oraz absolwentów WSNHiD do 6 miesiecy od daty otrzymania dyplomu do podjecia wyzwania. Szczególnie możliwość odbycia płatnego stażu i poszerzenia swojego portfolio w formie zdalnej jest bardzo atrakcyjna. Bez wychodzenia z domu możesz zdobyć doświadczenie i referencje oraz wynagrodzenie w kwocie 2 400 zł brutto.


Poznaj szczegóły dotyczące projektu pod adresem www.humanisci.wsnhid.pl.
Pobierz i rozwiąż Case Study:
- kierunki: pedagogika, kulturoznawstwo, socjologia (staż w siedzibie firmy),
- kierunki: grafika, informatyka (staż w formie ZDALNEJ, bez konieczności wizyt w siedzibie firmy).

Termin przynoszenia rozwiązań upływa 17 grudnia 2012 r. (poniedziałek) o godzinie 16.00.
Dokumentacja, którą należy złożyć w Biurze Projektu (WSNHiD, IV pietro, pokój 412.
Prosimy nie zapomnieć o wypełnieniu formularzy ze strony humanisci.wsnhid.pl.
Ilość miejsc ograniczona!!!


P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.