Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Ikar BiznesuIKAR BIZNESU 2011 - Prestiżowa nagroda dla PRESSTU.PL

IKAR


Jest nam niezmiernie milo, móc poinformować Państwa, iż firma PRESSTU.PL otrzymała prestiżowe wyróżnienie IKAR BIZNESU 2011. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia odbyła się Gala wręczenia nagród, podczas której wręczono nagrody i przekazano gratulacje z rąk Burmistrza Wolsztyna, Prezydenta Poznania, Wicemarszałka Senatu RP, Prezesa WSBJ oraz Redaktora naczelnego Magazynu Biznes Wielkopolska. Czujemy satysfakcję z docenienia naszych działań w zakresie najwyższej jakości usług i sposobu zarządzania firmą, o czym świadczą przede wszystkim opinie naszych zadowolonych klientów.

Jest to najwyższe wyróżnienie indywidualne, nadawane przez WSBJ i redakcję magazynu "Biznes Wielkopolska". Zaszczytny tytuł Ikara Biznesu mogą otrzymać liderzy biznesu i zarządzania, dla których kierowanie organizacją stanowi swoiste wyzwanie - cel działania i życia zawodowego. W przypadku tej nagrody liczy się odwaga w stawianiu czoła licznym wyzwaniom rynku i dążeniu do doskonałości. Występuje tu analogia do mitycznego Ikara, który w pamięci potomnych zachował się jako ten, który odważył się podjąć ryzyko, którego nikt przed nim nie podjął, nie zważając na niebezpieczeństwo, które może go spotkać.        


Listy gratulacyjne

list gratulacyjny list gratulacyjny list gratulacyjnyP O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.