Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2021


- Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu - z firmą 4homesystem

instalacja fotowoltaiczna Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność na rachunkach za energię elektryczną. To przede wszystkim inwestycja w naszą przyszłość, przyszłość naszych dzieci. Energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest najlepszą formą uzupełniania potrzeb energetycznych mieszkańców Ziemi. Współpracując od wielu lat z firmą 4homesystem, tworzymy rozwiązania, które użytkujecie nie wiedząc nawet o tym, że zawierają nasz kod źródłowy.

- ONLYMETAL - kilkunastoletnie doświadczenie firmy robi wrażenie!

instalacja fotowoltaiczna Naszym nowym klientem została firma produkcyjno-usługowa ONLYMETAL. Jej kilkunastoletnie doświadczenie robi wrażenie! Wykonują prawie wszystko ze stali nierdzewnej, zwykłej i mosiądzu w połączeniu ze szkłem, drewnem lub kamieniem. Przygotowaliśmy stronę WWW w dwóch wersjach językowych i system zarządzania treścią zintegrowany z FB. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z realizacjami zawartymi na stornie oraz skorzystania usług firmy. Zapraszamy: www.onlymetal.pl.

- Szkoła Filialna w Adamowie,Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Starym Widzimiu

Florian Wiry Szkoła Filialna w Adamowie to nasz kolejny klient, który zdecydował się na kompleksowe przygotowanie strony WWW. Została ona zintegrowana z Facebookiem i najnowszymi rozwiązaniami. Dziękujemy za zaufanie, a z naszej strony zawsze możecie liczyć na wsparcie jak i nowe pomysły. Z nową witryną zapoznać można się pod adresem: www.spadamowo.pl.

- Parafia pw. Św. Floriana w Wirach

Florian Wiry Dziś prezentujemy Państwu nową stronę Parafii pw. Św. Floriana w Wirach, którą przygotowaliśmy na prośbę ks. Proboszcza. Dodatkowo zintegrowaliśmy stronę WWW z Facebookiem i systemem do transmisji Mszy Św. Zapraszamy na: www.florianwiry.pl W lipcu 2019 r. na mocy arcybiskupiego dekretu Proboszczem Parafii pod wezwaniem św. Floriana w Wirach został ks. proboszcz kanonik Jan Polec, ówczesny Proboszcz Parafii pod wezwaniem Św. Józefa w Wolsztynie. Już na samym początku ks. Proboszcz podjął decyzję o zamontowaniu monitoringu wewnątrz kościoła, przez co pozostaje on otwarty dla wiernych każdego dnia. W sposób znaczący ułatwia to ludziom chorym udział w codziennej liturgii Mszy Świętej.

- Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wolsztynie

WTZ Wolsztyn Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wolsztynie to kolejny klient, który zdecydował się na nasze usługi. Warsztaty powstały z inicjatywy Powiatu Wolsztyńskiego i przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych mających życiowe kłopoty z przystosowaniem zawodowym. Obiekt WTZ znajduje się tuż przy Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie, gdzie razem stanowi duży kompleks dla osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za zaufanie Pani Prezes, że możemy współpracować nie tylko nad stroną www ale i wdrożeniem rozwiązania Biuletynu Informacji Publicznej. https://wtz-wolsztyn.pl

- Cmentarz Parafialny w Spławiu k. Poznania

Cmentarz Spławie Październik, to co roku dla naszej firmy wytężony czas pracy. Zarządcy cmentarzy parafialnych i komunalnych chcą aby ich cmentarze były w pełni przygotowane na odwiedzających groby. Dziś oddaliśmy kolejny system w Poznaniu - Spławiu. Dostarczyliśmy 2 tablice, które umieszczone zostaną na cmentarzu oraz system zarządzania WebCmentarz umożliwiający odszukanie swoich bliskich przy wykorzystaniu wyszukiwarki na stronie internetowej: https://cmentarzpoznansplawie.pl

- Trenuj Judo | Przemęt | Wolsztyn

Trenuj Judo Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym wdrożeniu, tym razem jest to dedykowany system zarządzenia treścią dla klubu sportowego UKS POHL JUDO PRZEMĘT, który działa od 2012 roku. Treningi prowadzone są zarówno w Przemęcie jak i w Wolsztynie przez Trenerów Damiana Lisiewicza oraz Piotra Sadowskiego. Strona została specjalnie przygotowana na potrzeby klubu, a dzięki informacją i funkcjonalności możemy zapoznać się z działalnością klubu, zapisać się na zajęcia w trybie online. Bardzo dziękujemy za zaufanie naszej firmie i jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony https://trenuj-judo.pl i udziału w treningach.

- Projekt w ramach programu Kultura w sieci: "Spotkajmy się w Zachodniej Wielkopolsce"

Spotkajmy się w Zachodniej Wielkopolsce Uwielbiamy brać udział w dużych projektach a jednym z nich jest projekt w ramach programu Kultura w sieci: "Spotkajmy się w Zachodniej Wielkopolsce". Nasze wspólne działania miały na celu poszerzenie wiedzy mieszkańców związaną z kulturą ludową regionu i zachęcenie potencjalnych turystów do odwiedzenia Wolsztyna i okolic. Razem z Zespołem Pieśni i Tańca "Kębłowo", Skansenem Budownictwa Ludowego Zachodniej Wielkopolski i Wolsztyńskim Domem Kultury przygotowaliśmy stronę WWW, która promuje nagrane materiały wideo przez pracowników Wolsztyńskiego Domu Kultury. Zachęcamy do zapoznania się z stroną WWW oraz Gminy Wolsztyn jakiej jeszcze nie znacie. Planowana ilość filmów w ramach projektu na stronie to ok. 20 szt. a więc wspólnie czekamy na kolejne... Zobacz: https://domkulturywolsztyn.pl/spotkajmysie

- BIP dla instytucji

BIP dla instytucji Wdrażamy łatwy w obsłudze Biuletyn Informacji Publicznej (BIP), który stworzony został w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej. Biuletyn ten składa się z witryny WWW oraz panelu administracyjnego, w których instytucje publiczne udostępniają informacje wymagane przez prawo. W ostatnim miesiącu z nowych systemów BIP skorzystali:Zespół Przedszkolno-Szkolny w Rostarzewie:
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rakoniewicach
- Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Rakoniewicach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jabłonnie
- Zespół Przedszkolno-Szkolny w Ruchocicach
- Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolsztynie
Zachęcamy do współpracy i wdrożenia systemu u Państwa!

- Cmentarze w Parafii Łomnica

Cmentarz Łomnica Z dniem 2 lipca 2020 można korzystać z wyszukiwarki zmarłych na Cmentarzu Parafialnym w Parafii Łomnica pod adresem www.cmentarzeparafialomnica.pl. Parafia Łomnica to miejscowość położona w Gminie Zbąszyń w woj. wielkopolskim. Proboszcz ks. Tomasz Morzycki zdecydował się na wdrożenie systemu WebCmentarz na cmentarzu parafialnym a ilość pochowanych na tutejszych cmentarzach to ok. 1000 grobów. Parafia Łomnica dysponuje dwoma cmentarzami w miejscowości Łomnica oraz Chrośnica.

- Żłobek Gminny w Błotnicy

Żłobek Przemęt Zostaliśmy w domu ale pracujemy ! Nie zostawiamy naszych klientów od możliwości komunikacji z społeczeństwem. Na prośbę Pani Dyrektor Żłobka wraz z otwarciem nowej placówki oświatowej w Błotnicy, która miała miejsce w lutym uruchomiliśmy stronę internetową Żłobka. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony pod adresem, https://zlobekprzemet.pl i zapoznaniem się z ofertą. Strona posiada również, nasz nowy system Biuletynu Informacji Publicznej, który zaczynamy wdrażać w jednostkach oświatowych. Warto też wspomnieć, że w wyniku konkursu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "MALUCH +" 2020 Moduł 2 Gmina Przemęt pozyskała 40 500,00 zł na funkcjonowanie Żłobka Gminnego w Błotnicy.

- Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy w Tuchorzy

Cmentarz Tuchorza Już od początku nowego roku 2020 można korzystać z wyszukiwarki zmarłych na Cmentarzu Parafialnym w Tuchorzy pod adresem www.cmentarztuchorza.pl. Tuchorza to miejscowość położona w Gminie Siedlec w woj. wielkopolskim. Proboszcz ks. Przemysław Kujawa zdecydował się na wdrożenie systemu WebCmentarz na cmentarzu parafialnym a ilość pochowanych na tutejszym cmentarzu to ok. 1500 grobów.

P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.