Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Kościelna Księga Kasowa
Opis Systemu:
WEB Kościelna Księga Kasowa, to system który usprawnia pracę parafii. Teraz można szybko i łatwo dodawać wpisy zarówno do kasy i banku. System generuje wydruki miesięczne i roczne - przygotowywane do sprawozdania w kurii. dodatkowo szybko wydrukujesz przelew i zobaczysz statystyki.

Dodatkowo skrypt posiada takie możliwości jak:
- dodawanie przychodów i rozchodów,
- zestawienia zbiorcze na dzień, miesiąc, rok,
- statystyki,
- wydruki zestawień,
- drukowanie przekazów pocztowych,

Web Kościelna Księga Kasowa jest alternatywą dla prowadzenia Księgi w formie papierowej. Teraz dzięki funkcjonalności naszego systemu możesz łatwo i szybko dodać przychody i rozchody, a dodatkowo uwzględniając, czy dana operacja dotyczy banku czy kasy.

"WebKKK" jest zgodna z aktualnymi wymaganiami stawianymi przez Archidiecezje Poznańską, a zarazem gotowa jest do przystosowania dla potrzeb innych diecezji.

Wprowadzanie pozycji do systemu zajmuje kilkanaście sekund, po czym wszystkie operacje dokonują się automatycznie. Sumy roczne, miesięczne, aktualne stany kasy i banku - jest dostępne natychmiast po zalogowaniu się do systemu. Uwaga - jeśli pomyliłeś się, nic się nie martw - nic już nie trzeba kreślić, teraz każdą pozycję można szybko dowolnie edytować i zmieniać.

Ułatwienia pracy to też automatyczne generowanie dowodu wpłaty dla wpłacającego czy przelewu do banku.

Dzięki prowadzeniu Księgi Kasowej w naszym systemie dodatkowo otrzymujesz możliwość generowania statystyk wpłat, raportów miesięcznych oraz rocznych. A także, co istotne wydruków wymaganych i akceptowanych przez Kurię.


Razem na pewno osiągniemy sukces!
P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.