Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2017


- Parafia Farna w Kościanie

Fara Kościan Dnia 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia Parafia Farna w Kościanie uruchomiła nową wersję strony internetowej! Nowe wdrożenie pozwoli na bieżące dodawanie ogłoszeń parafialnych ale również intencji i aktualności dla Fary i wszystkich filialnych parafii. Zarządzanie stroną przy wykorzystaniu Panelu Zarządzania PRESSTU.PL jest tak łatwe, że Księża zdecydowali się samodzielnie administrować całą stroną internetową (tak jak każdy nasz klient). Strona www.farakoscian.pl została również zsynchronizowana z witryną facebook, dzięki temu każdy obserwujący Parafię na fb dowie się o nowych wpisach na stronie. To nie koniec nowości, Kościan niebawem czekają cyfrowe rewolucje!

- Hurt-Detal Kwiaty Sztuczne

Kwiaty Sztuczne Anna Anna PHU Hurt-Detal Kwiaty Sztuczne to firma rodzinna, założona w 1990 roku przez Annę i Zbigniewa Lisiewicz. Na początku nieduża kwiaciarnia i sklep wielobranżowy, a po wielu latach pracy, dynamicznego rozwoju, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma stała się jedną z największych hurtowni kwiatów sztucznych na terenie Wielkopolski. To własnie właściciele firmy zaufali naszej firmie - projektując dla nich dedykowany system zarządzania produktami - umożliwiający prezentację całych zasobów magazynowych. Firma sztucznych kwiatów stawia pierwsze kroki w internetowych wysyłkach i zamówieniach on-line, a to właśnie nasz zespół PRESSTU.PL pomaga w wdrożeniu i osiągnięciu sukcesu firmie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod adresem www.kwiatysztuczneanna.pl.

- Zespół Szkolno Przedszkolny w Świętnie

ZSP Świętno Zespół Szklono - Przedszkolny w Świętnie to duża placówka oświatowa skupiająca w sobie Przedszkole i Szkołę Podstawową. Inicjatywą Pana Dyrektora Jerzego Luftmanna firma PRESSTU.PL stworzyła strony internetowe szkoły, Festiwalu Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II, Turnieju Unii Europejskiej Piłki Nożnej Halowej im. Czesława Fidlera oraz miejsce połączenia ich w całość. Strona główna, z której poziomu możemy wybrać daną stronę oraz dowiedzieć się o aktualnościach dotyczących całego zespołu dostępna jest pod adresem www.zspswietno.pl. W ramach wdrożenia uruchomiono również nowe adresy e-mail dla ZSP Świętno. Zapraszamy do korzystania z informacji www.zspswietno.pl. Administratorami stron zostali wcześniej przeszkoleni nauczyciele dla każdej strony.

- Szkoła w Rakoniewicach

Szkoła Rakoniewice Jeszcze w listopadzie b.r. kolejna jednostka z resortu edukacji zdecydowała się na współpracę z PRESSTU.PL - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rakoniewicach. Pani Dyrektor mgr Bernadeta Bielec zdecydowała się na odnowę swojej strony internetowej po uprzedniej ocenie naszych osiągnięć w tym zakresie. W ramach wdrożenia zostało przeprowadzone szkolenie dla administratorów nowej strony internetowej, dzięki któremu nauczyciele sami mogą zamieszczać informację na stronie internetowej, a wszystko to zintegrowane jest z Facebookiem bez dodatkowej ingerencji. Jesteśmy pewni, iż nowa strona internetowa znacznie ułatwi kontakt rodziców z szkołą oraz co bardzo ważne pozwoli na śledzenie osiągnięć swoich pociech. Zapraszamy do Rakoniewic www.szkolarakoniewice.pl.

- Żłobek w Wolsztynie

Żłobek Wolsztyn Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Dyrekcja Gminnego Żłobka w Wolsztynie zaufała naszej firmie i wybrała produkt "Strona WWW dla szkoły, przedszkola i żłobka", tym samym zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową stroną żłobka pod adresem www.zlobekwolsztyn.pl. Pozostałe szkoły, przedszkola i żłobki zapraszamy do współpracy, zepewniamy Państwa, że systemy które dla Państwa przygotujemy będą przejrzyste i łatwe w obsłudze, co sprawi, że zarządzenie stroną WWW staje się przyjemnością.

- Zespół Szkolno Przedszkolny w Kębłowie

ZSP Kębłowo Zespół Szklono - Przedszkolny w Kębłowie to duża placówka oświatowa skupiająca w sobie Przedszkole i Szkołę Podstawową. Inicjatywą Pani Dyrektor Arlety Rozynek firma PRESSTU.PL stworzyła strony internetowe dla wszystkich tych jednostek oraz miejsce połączenia ich w całość. Strona główna, z której poziomu możemy wybrać daną jednostkę oraz dowiedzieć się o aktualnościach dotyczących całego zespołu dostępna jest pod adresem www.zspkeblowo.pl . Każda strona została przygotowana w podobnym układzie aby zmiana placówki na wyższą nie powodowała dezorientacji dla rodziców przyzwyczajonych do wcześniejszej formy strony. W ramach wdrożenia uruchomiono również nowe adresy e-mail dla ZSP Kębłowo. Zapraszamy do korzystania z informacji www.zspkeblowo.pl. Administratorami stron zostali wcześniej przeszkoleni nauczyciele z każdej z jednostek.

- Sanktuarium Maryjne pw. Narodzenia NMP w Tulcach

Parafia Tulce Parafia Sanktuarium Maryjne pw. Narodzenia NMP w Tulcach to kolejna parafia z Archidiecezji Poznańskiej, która zaufała naszej firmie. Od dziś nowa strona internetowa to nie tylko nowy wygląd ale również nowe możliwości. Pod adresem www.prarafiatulce.pl dostępna jest wyszukiwarka WebCmentarz - w której można poszukać osoby pochowane na tutejszej nekropolii oraz zobaczyć zdjęcie grobu, czy zapalić wirtualne znicze. Strona internetowa została również zsynchronizowana z profilem na portalu facebook.com. Dziękujemy za zaufanie i życzymy szczęść Boże!

- Dapir spółka z o.o. z Tuchorzy ma nowe strony WWW

Dapir Kolejna firma z terenu województwa wielkopolskiego zaufała naszej firmie informatycznej a dokładnie spółka z o.o. Dapir z Tuchorzy - Gmina Siedlec. Firma Dapir w miarę rosnących zapotrzebowań na rynku rozszerzyła swoją działalność o usługę przepakowywania i pakowania produktów rożnego rodzaju na życzenie klienta oraz ich magazynowania. Dużym atutem firmy jest własny transport do 24t co pozwala szybko i sprawnie dostarczyć i odebrać towar, dzięki czemu firma może być bardziej konkurencyjna cenowo. Zachęcamy do odwiedzenia strony Dapir podzielonej na podstrony i zapoznania się z przygotowaną ofertą.

- Zakład Rehabilitacji i Masażu REHAM Waldemar Gmerek

Reham Bardzo zanany Zakład Rehabilitacji i Masażu - REHAM Waldemar Gmerek postanowił skorzystać z naszego doświadczenia i zaufać nam w przygotowaniu dedykowanej strony WWW wraz z zintegrowanym systemem CMS oraz fanpage na facebooku. Na nowo przygotowanej stronie WWW skupiono się na działalności a w szczególności gabinetach w których wykonywane są w pełnych zakresach zabiegi fizjoterapii, masażu i hydroterapii w formie masaży wirowych kończyn i kręgosłupa. Warto zapoznać się przygotowaną fotogalerią i treściami jakie znajdują się na stornie www.reham.pl.

- Usługi hafciarskie - firmy Parbom

Parbom - hafty wolsztyn Kolejna firma z Wielkopolski z siedzibą w Obrze koło Wolsztyna. Firma Parbom to firma, która posiada duży zakres usług hafciarskich oraz różnego rodzaju nadruki. Wieloletnie doświadczenie pozwala jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów, bardzo ważne w tej branży jest doświadczenie, ponieważ nie ma w Polsce szkół hafciarskich i doświadczenie zdobywa się latami. Firma pracuje na profesjonalnych automatycznych wielogłowicowych maszynach hafciarskich firmy HAPPY, SWF, oraz na jednogłowicowej hafciarce do wykonywania wzorów oraz małych nakładów. Firma posiada własne studio projektowania wzorów hafciarskich, co pozwala na projektowanie i obróbkę projektów. Nasza firma PRESSTU.PL przygotowała podstrony, które w pełni opisują działalność firmy Parbom - zachęcamy do zapoznania się z szeroką działalnością w/w firmy.

- Hurtownia budowlana Matysik z Moch

Hurtownia Matysik Kolejna w tym roku firma, która zaufała naszemu doświadczeniu w projektowana stron internetowych to Hurtownia budowlana Matysik z miejscowości Mochy k. Wolsztyna. To rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem, działająca na rynku od 1995 roku. Firma Matysik nawiązała współpracę z najlepszymi producentami materiałów budowlanych. Misja firmy oparta jest przede wszystkim o potrzeby Klienta, tym samym wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów ciągle się rozwijają i korzystając z nowoczesnych technologii IT.

- Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Wolsztynie

Elita Wolsztyn Kolejna strona przygotowana przez naszą firmę dla Parafii Farnej w Wolsztynie, tym razem strona poświęcona Międzynarodowemu Festiwalowi Muzyki Organowej i Kameralnej w Wolsztynie. Koncerty odbywają się cyklicznie co roku w kościele Wniebowstąpienia Pana Jezusa oraz w kościele farnym, w którym znajdują się odrestaurowane, unikalne pod względem brzmieniowym organy firmy Gebrüder Walther. Gruntowny remont instrumentu był możliwy dzięki zaangażowaniu i determinacji księdza kanonika Sławomira Majchrzaka oraz przychylności parafian. Prace specjalistyczne wykonała firma organmistrzowska Adama Olejnika z Sulechowa i można powiedzieć, że Festiwal zyskał dzięki temu nowe oblicze, za co należą się gorące słowa uznania, które kieruję na ręce księdza Majchrzaka, od 10 już lat aktywnie wspierającego wolsztyński Festiwal.

- Ośrodek Szkolenia kierowców - Elita Wolsztyn

Elita Wolsztyn Chcesz zrobić prawo jazdy? Podszkolić się? Więc zapraszamy na nowo powstałą stronę WWW ośrodka szkolenia kierowców "Elita" gdzie odbędziesz profesjonalny kurs prawa jazdy. Ośrodek szkolenia "Elita" oferuje najlepszą naukę jazdy w mieście. Ośrodek posiada najnowsze modele samochodów KIA RIO, czyli takie same jak na egzaminie. Firma "Elita" zaufała też i naszej firmie, dzięki czemu przygotowaliśmy w pełni nowoczesną stronę WWW zintegrowaną z facebookiem. Zachęcamy do zapoznania się z stroną www.elitawolsztyn.pl oraz skorzystania z oferty przygotowanej przez ośrodek.

- Sanktuarium w Wieleniu - Parafia św. Wojciecha w Kaszczorze

Szkoła w Rostarzewie Sanktuarium w Wieleniu pod wodzą Parafii Św. Wojciecha w Kaszczorze - Archidiecezja Poznańska od 2017 roku może cieszyć się funkcjonowaniem systemu zarządzania cmentarzem WebCmentarz. Na życzenie kustosza ks. Mariana Szymańskiego uruchomiliśmy nową, w pełni funkcjonalną stronę internetową. Uruchomiliśmy m.in. takie nowości zakładki na stronie głównej jk Historia Parafii, Ogłoszenia Parafialne, Intencje, program odpustów. Nie zabrakło też naszych dotychczasowych rozwiązań, jak: codzienna liturgia słowa, newsy oraz ranking wirtualnych zniczy i kwiatów. Jesteśmy przekonani, iż dzięki uruchomieniu tak wielu możliwości parafianie będą jeszcze bardziej zadowoleni z nowej strony internetowej.

- Szkoła w Rostarzewie

Szkoła w Rostarzewie Od połowy lutego 2017 r. na zlecenie Zespołu Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalnego w Rostarzewie wdrożyliśmy nową stronę internetową z odpowiadająca na zapotrzebowanie tutejszej szkoły. Od teraz dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym może pochwalić się nowa stronš internetową, na której znajdziemy takie działy jak: aktualności, ogłoszenia dla rodziców, kółka zainteresowań i wiele innych.

- Webcmentarz w Tomaszowie Bolesławieckim

Tomaszów Bolesławiecki Od lutego 2017 r. Parafianie z parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Tomaszowie Bolesławieckim (woj. dolnośląskie, powiat bolesławiecki), mogą już korzystać z naszego systemu WebCmentarz zintegrowanego ze stroną Parafialną, dzięki któremu możemy szybko odnaleźć pochówek bliskiej osoby, zapalić wirtualny znicz na grobie czy położyć wirtualne kwiaty.

- Zarządcy Cmentarza Komunalnego i Parafialnego w Stroniu Śląskim wdrożyli system zarządzania WebCmentarz

stronie śląskie Stronie Śląskie to gmina aktywna z natury, która dzięki współpracy z naszą firmą wdrożyła system zarządzania WebCmentarz. Od lutego 2017r. wszyscy mogą skorzystać z wyszukiwarki osób pochowanych na cmentarzu komunalnym oraz parafialnym, która dostępna jest pod adresem www.cmentarzstronie.pl. Zachęcamy do korzystania z ułatwień jakie Gmina Stronie Śląskie wraz z tutejszą Parafią przygotowała dla Państwa.

- System zarządzania treścią dla Firmy SZUTTA-INSTALACJE SP.Z O.O

szutta intalacje Wraz z początkiem roku 2017 r. przygotowaliśmy system zarządzania treścią dla firmy SZUTTA-INSTALACJE SP.Z O.O, która na co dzień zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji i sieci wodnych kanalizacyjnych centralnego ogrzewania i gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji w budynkach jednorodzinnych wielorodzinnych przemysłowych i biurowych i galeriach handlowych.

P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.