Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2015


- Zarządca Cmentarza Komunalnego we Wschowie Spółka Komunalna Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania WebCmentarz

cmentarz wschowa Zarządca Cmentarza Komunalnego we Wschowie Spółka Komunalna Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania WebCmentarz. Od grudnia 2015r. wszyscy mogą skorzystać z wyszukiwarki osób pochowanych, która dostępna jest pod adresem www.cmentarzwschowa.pl. Na tej stronie istnieje możliwość zamówienia usług, m.in. mycia grobów, składania kwiatów i zapalanie zniczy oraz pakiety opieki nad grobami. Zachęcamy do korzystania z ułatwień jakie Spółka Komunalna we Wschowie przygotowała dla Państwa.

- Pracownia za piecem

pracownia za piecem Firma PRESSTU.PL wdrożyła kolejną stronę www, tym razem zaufała nam pracowniazapiecem.pl. Jest to pracownia rękodzieła artystycznego, która prowadzona jest z ogromną pasją i zaagnażowaniem. Mamy nadzieję, że powstała strona pozwoli na rozpowszechnienie tej twórczej idei.

- Prywatna szkoła dla przyszłych Ojców

tup tuś Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prywatnej szkoły dla przyszłych Ojców www.tup-tus.pl. Ze strony dowiemy się wielu przydatnych informacji na temat prawidłowej opieki nad swoim dzieckiem. Już dziś przyszli Ojcowie mogą skorzystać z oferty jaką przygotowała szkoła.

- Szkoła Filialna w Starej Dąbrowie

Stara Dąbrowa Szkoła Filialna w Starej Dąbrowie to kolejna instytucja światowa, która zaufała firmie PRESSTU.PL Na nowej stronie internetowej oraz na nowym profilu FB znajdziecie państwo wiele ważnych informacji na temat życia szkoły i jak wielu ciekawych wydarzeń. Dyrekcji bardzo dziękujemy za zaufanie.

- Szkoła Podstawowa nr 5 w Wolsztynie

SP5 Firma PRESSTU.PL na zlecenie Szkoly Podstawowej nr 5 w Wolsztynie wdrożyło nową stronę internetową z odpowiadająca na zapotrzebowanie grona pedagogicznego. Dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym może pochwalić się nowa stroną internetową, na której znajdziemy takie działy jak: wydarzenia, konkursy, kółka zainteresowań i wiele innych.

- Dom Pomocy Społecznej w Wolsztynie ma nową stronę internetową

dps wolsztyn Dom Pomocy Społecznej w Wolsztynie może cieszyć się nową odsłoną swojej strony internetowej. Wprowadzone innowacyjne rozwiązania oraz nowa szata graficzna z pewnością odświeżyły wygląd i sprawiły, że jest bardziej przejrzysta. Projekt strony www.dpswolsztyn.pl oraz jej wdrożenie wykonała firma PRESSTU.PL. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia strony i śledzenia aktualności z wolsztyńskiego Domu Pomocy Społecznej.

- Centrum Edukacji ART MEGA może pochwalić się nową odsłoną swojej strony internetowej

Artmega Centrum Edukacji ART MEGA może pochwalić się nową odsłoną swojej strony internetowej. Projekt został przygotowany przez PRESSTU.PL w oparciu o założenia graficzne stworzone przez zespół ART MEGA. Na pierwszym planie wyostrzyliśmy ofertę oraz aktualności z bieżącej działalności. Strona daje możliwość logowania się dla uczniów do specjalnie przygotowanej części oraz z poziomu panelu wysyłania wiadomości SMS do klientów z ważnymi informacjami. Jesteśmy przekonani, iż zarówno zespół ART MEGA jak i klienci będą zadowoleni z nowej formy kontaktu.

- Nowy rok szkolny z nową stroną WWW rozpoczęła Szkoła Podstawowa w Wroniawach

sp wroniawy Nowy rok szkolny z nową stroną WWW rozpoczęła Szkoła Podstawowa w Wroniawach. Dyrekcja wraz Gronem Pedagogicznym podjęli właściwą decyzję o wdrożeniu współczesnej strony zintegrowanej z Facebookiem. Uczniowie są bardzo zadowoleni z profesjonalnego wizerunku swojej szkoły i wdrożonych rozwiązań. Dodatkowo uczniowie mogą korzystać z takich udogodnień jak zamieszczony plan lekcji czy też rozbudowana fotogaleria.

- Wdrożyliśmy, aż 5 cmentarzy, tym razem w Gminie Skąpe

webcmentarz skąpe Gmina Skąpe położona w województwie lubuskim administruje 5 cmentarzami komunalnymi. Od początku września wykorzystuje system WebCmentarz, dzięki czemu udostępniła swoim mieszkańcom i wszystkim zainteresowanym możliwość korzystania z wyszukiwarki bliskich, pochowanych na cmentarzu w Skąpym, Ołoboku, Pałcku i Łąkim.

- Przedszkole nr 1 w Wolsztynie od początku roku szkolnego uruchomiło nową stronę WWW

p1wolsztyn Przedszkole nr 1 w Wolsztynie od początku roku szkolnego uruchomiło nową, odświeżoną wersję strony internetowej. Dostępna jest pod adresem www.p1wolsztyn.pl . Wszystkie informacje z poprzedniej strony zostały przeniesione na nową jej odsłonę. Teraz dzięki synchronizacji z FB aktualności i fotogalerie będą się również pojawiały na tym portalu automatycznie. Zachęcamy do polubienia profilu Przedszkola nr 1 - pamiętajmy jednak, że nie służy on do kontaktu z przedszkolem - ten zachowujemy na dotychczasowych warunkach.

- Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego ?

easyenglish Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego, może potrzebujesz korepetycji - zapraszamy do współpracy z nową szkołą językową, która powstała w Kębłowie. PRESSTU.PL przygotowało stronę internetową easyenglishszkola.pl - tam zapoznasz się z ofertą tej jednostki. Zapraszamy do współpracy z załogą Easy English!

- Dulux Centrum Malarskie - Tęcza Wolsztyn

tecza wolsztyn Dulux Centrum Malarskie Tęcza charakteryzuje się bardzo szerokim asortymentem z zakresu farb, lakierów, klejów, artykułów malarskich i chemii budowlanej. Od dziś możemy zapoznać się z bieżącą ofertą sprzedaży zarówno hurtowej jak i detalicznej tego przedsiębiorstwa na nowej stronie internetowej www.teczawolsztyn.pl. Projekt strony i jej wdrożenie przygotowała firma PRESSTU.PL. Zachęcamy do odwiedzenia tej witryny oraz kliknięcia "lubię to" na zakładce facebook - pozwoli to na śledzenie nowości oraz aktualnych promocji na zakupy. Wykwalifikowana i bardzo miła obsługa, szeroka gama produktowa i do tego dogodny dojazd z parkingiem to zaledwie kilka zalet współpracy z Tęczą.

- Gościeszyn - miejscowość z Gminy Wolsztyn

gościeszyn W czerwcu Gościeszyn - miejscowość w Gminie Wolsztyn - otrzymała nową możliwość integracji lokalnej społeczności. Uruchomiona została strona internetowa pod adresem www.goscieszyn.pl, na której Sołtys Pan Tomasz Tomiak zamieszcza aktualności z życia miejscowości, ważne ogłoszenia czy fotorelacje z wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że w XXI wieku każda miejscowość powinna wykorzystywać Internet do łączenia swoich mieszkańców, jak obserwujemy coraz więcej z nich korzysta z tej możliwości.

- Kolejny webcmentarz, tym razem w miejscowości Grodowiec

grodowiec webcmentarz.pl Grodowiec to miejscowość położona w sercu Zagłębia Miedziowego na obszarze malowniczych Wzgórz Dalkowskich, nad tą okolicą góruje Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei - kościół Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela. Proboszcz i Kustosz Sanktuarium ks. Mariusz Kołodziej zdecydował się na wdrożenie systemu WebCmentarz na cmentarzu parafialnym. Już od końca kwietnia można korzystać z wyszukiwarki zmarłych pod adresem www.grodowiec.webcmentarz.pl.

- BIM - Basen i Masaż

bim-wolsztyn Krzysztof Bimkiewicz prowadzący firmę BIM - Basen i Masaż postanowił zaprezentować swoją ofertę w intrenecie. Już teraz możecie Państwo zobaczyć stronę pod adresem: www.bim-wolsztyn.pl . PRESSTU.PL stworzyło witrynę odpowiadającą projektowo do głównej działalności firmy BiM. Jesteśmy przekonani, iż wszyscy amatorzy wodnych wrażeń dla siebie i swoich dzieci znajdą tam coś ciekawego. Duże doświadczenie firmy BiM gwarantuje wysoką jakość usług i możemy polecić Pana Krzysztofa w 100 %.


- Związek Plantatorów Buraka Cukrowego przy Nordzucker Polska S.A. w Opalenicy

zpbc Związek Plantatorów Buraka Cukrowego przy Nordzucker Polska S.A. w Opalenicy to kolejny klient, który podjął trafną decyzję o współpracy z firmą PRESSTU.PL. Dyrektor Biura wyznaczył cele dla tej witryny, które nasza firma spełniła w procesie projektowym. Na stronie www.zpbc.pl można dowiedzieć się przede wszystkim o działalności związku, prowadzonych projektach badawczych oraz misjach dla plantatorów. Powstała baza związkowców, mini giełda oraz zainstalowano forum. Dodatkowo stworzono panel do elektronicznej komunikacji ze związkowcami poprzez wysyłanie wiadomości SMS oraz e-mail.


- Zespół Szklono - Przedszkolny w Jabłonnie

zspjablonna Zespół Szklono - Przedszkolny w Jabłonnie to duża placówka oświatowa skupiająca w sobie Przedszkole, Szkołę Podstawową im. Marcina Rożka oraz Gimnazjum. Inicjatywą Pani Dyrektor Barbary Pocentek firma PRESSTU.PL stworzyła strony internetowe dla wszystkich tych jednostek oraz miejsce połączenia ich w całość. Strona główna, z której poziomu możemy wybrać daną jednostkę oraz dowiedzieć się o aktualnościach dotyczących całego zespołu dostępna jest pod adresem www.zspjablonna.pl . Każda strona została przygotowana w podobnym układzie aby zmiana placówki na wyższą nie powodowała dezorientacji dla rodziców przyzwyczajonych do wcześniejszej formy strony. W ramach wdrożenia uruchomiono również nowe adresy e-mail dla ZSP Jabłonna. Zapraszamy do korzystania z informacji www.zspjablonna.pl. Administratorami stron zostali wcześniej przeszkoleni nauczyciele z każdej z jednostek.


- Karpicko - malowniczo położona miejscowość turystyczna k. Wolsztyna

KArpicko Karpicko k. Wolsztyna to malowniczo położona miejscowość turystyczna. Piaszczysta plaża, bogata oferta noclegowa oraz piękne lasy to skarby tej ziemi. Nowo wybrany Sołtys Pan Krzysztof Rozynek podjął decyzję o uruchomieniu strony internetowej dla tej miejscowości (www.karpicko.eu). Jest ona wizytówką wsi, skupia informacje ważne dla turystów pragnących odwiedzić Karpicko, ale także jest miejscem integrującym mieszkańców wokół spraw swojej społeczności.


- Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016

SDM Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 to przedsięwzięcie na najwyższym poziomie i szerokiej skali. Każda z diecezji w kraju przygotowuje własne Centrum ŚDM, tak jak Diecezja Świdnicka, która zdecydowała się po raz kolejny współpracować z PRESSTU.PL. Jesteśmy przekonani, iż witryna internetowa przygotowana dla Świdnickiego Centrum ŚDM będzie dobrym kanałem komunikacji z wolontariuszami ale i młodzieżą z całego świata - ponieważ została przygotowana do prowadzenia informacji w wielu językach. Życzymy powodzenia w przygotowaniach tego święta młodych ludzi.


- Dom Dziecka w Wolsztynie

domdziecka Dom Dziecka DROGA w Wolsztynie może pochwalić się nową stroną internetową. Jest to uaktualnienie poprzedniej witryny. Została ona unowocześniona, na nowo zaprojektowano układ graficzny oraz zsynchronizowano ją z zakładką Facebook. Dzięki temu możesz już teraz polubić profil Domu Dziecka i śledzić na bieżąco informacje z jego życia. Jesteśmy przekonani, iż jest to godna wizytówka prezentująca działalność opiekuńczo-wychowawczą tej instytucji.


- Certyfikat dla PRESSTU.PL

certyfikat 21 stycznia 2015 roku PRESSTU.PL otrzymało Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA. Jest on wyróżnieniem dla firm rzetelnych i świadczących usługi na najwyższym poziomie. Certyfikat wydawany jest po przeprowadzeniu odpowiednich ekspertyz, przy wykorzystaniu innowacyjnej i autorskiej metodologii badań, która pozwoliła na określenie tzw. Współczynnika Opinii. Firma CBOK Sp. z o.o. przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie. Po weryfikacji Współczynnika Opinii - w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku - firma otrzymuje możliwość uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania. Negatywny wynik dyskwalifikuje podmiot. Mogą otrzymać go jedynie przedsiębiorstwa, które nie posiadają na swoim koncie negatywnych opinii. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za pozytywne opinie na nasz temat - My ze swojej strony obiecujemy, iż dołożymy wszelkich starań aby nasze usługi świadczone były cały czas na najwyższym poziomie!


- Klub Kolarski Fala Park - klub sportowy z Wolsztyna

kkfp Klub Kolarski Fala Park to kolejny klub sportowy, który zdecydował się współpracować z PRESSTU.PL. Od 2015 r. działa strona internetowa kkfp.pl, na której można zobaczyć fotogalerie z wyjazdów treningowych oraz wyścigów kolarskich. Aktualności z działalności klubu, kalendarz spotkań, drużyna i sponsorzy to i jeszcze więcej znajdziesz na nowej witrynie. Jesteśmy przekonani, że działalność sportowa prezentowana w internecie to dobry pomysł na rozpowszechnianie zdrowego trybu życia. Życzymy kolarzom samych zwycięstw!


- UMKS Iskra Wolsztyn

iskrawolsztyn W styczniu 2015r. uruchomiliśmy witrynę internetową Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego ISKRA Wolsztyn. Znajdziemy na niej ważne informacje organizacyjne dla klubowiczów oraz szereg fotorelacji z wydarzeń sportowych. To prężnie działająca instytucja sportowa, która może pochwalić się dużymi osiągnięciami na wielu zawodach. Jesteśmy pewni, że nowe medium do komunikacji znacznie ułatwi jej przepływ między klubowiczami, a i pozwoli kibicom śledzić poczynania sportowców.


- Artiga - Poznań

artiga Artiga Poznań - to firma zajmująca się szeroko pojętą dziedziną spawalnictwa. Począwszy od produkcji pojemników, konstrukcji, balustrad itp skończywszy na pracach spawalniczo - budowlanych. Nowa strona internetowa to połączenie współczesnego minimalizmu z przejrzystością treści. To wysokiej klasy specjaliści, których możemy polecić.


P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.