Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2019


- Parafia pw. Pocieszenia Najświętszej Maryi Panny w Borku Wielkopolskim

Parafia Borek Wielkopolski Kończąc programowanie w 2019 r. uszczęśliwiliśmy Proboszcza ks. Tadeusza Lorka - nową stroną WWW https://parafiaborekwlkp.pl w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Pocieszenia Najświętszej Maryi Panny w Borku Wielkopolskim. W najbliższym czasie będzie możliwość także wyszukiwania zmarłych na cmentarzu. Dziękujemy ks. za zaufanie, jednocześnie włączając stornę parafialną w globalny system webcmentarz.pl.

- Spółdzielnia Socjalna "Konwalia"

Spółdzielnia Socjalna Konwalia Naszym nowym klientem została Gmina Przemęt, która decydując się na założenie spółdzielni miała na względzie potrzebę utworzenia podmiotu łączącego dwa elementy. Z jednej strony ważne było utworzenie podmiotu umożliwiającego włączenie w życie społeczne i zawodowe mieszkańców narażonych na wykluczenie społeczne. Na prośbę Prezesa Spółdzielni przygotowaliśmy wpełni zarządzalną stornę WWW zintegrowaną z facebookiem. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stornie Spółdzielni.

- Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w miejscowości Niepart

Parafia Niepart Od czerwca 2019 r. Parafianie pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w miejscowości Niepart, Archidiecezja Poznańska (woj. wielkopolskie) mogą już korzystać z naszego systemu WebCmentarz, dzięki któremu możemy szybko odnaleźć pochówek bliskiej osoby, zapalić wirtualny znicz na grobie czy położyć wirtualne kwiaty. Ks. Proboszcz zdacydował się również zintegrować stronę internetową z facebookiem co pozwala na szybkie dotarcie do szerokiego grona parafian i nie tylko. Polcamy odwiedzić stronę parafialną pod adresem: www.parafianiepart.pl.

- Sołectwo Wilcze

Sołectwo Wilcze Wilcze to - wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, w gminie Wolsztyn. Na prośbę stworzenia strony internetowej Sołectwa przez nowo wybranego Sołtysa Pana Macieja Łakomego przygotowana została witryna WWW wraz z systemem zarządzenia treścią. Zachęcamy do odwiedzenia nie tylko strony internetowej ale i przeurokliwej miejscowości jaką jest Wilcze.

- Dom Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu

DPS Tarnobrzeg Kolejna placówka, która wybrała naszą firmę do przygotowania strony internetowej to Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Tarnobrzegu. To jedna z kategorii placówek stacjonarnych pomocy społecznej nadzorowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Zapewniają one całodobową opiekę oraz zaspokajają niezbędne potrzeby bytowe, zdrowotne, edukacyjne, społeczne i religijne. Dziękujemy Siostrze Dyrektor za zaufanie oraz ogromną współpracę przy wdrażaniu storny.

- CER-ART Grodzisk Wielkopolski

CER-ART Firma CER-ART z Grodziska Wielkopolskiego zajmująca się projektowaniem i wizualizacją łazienek w marcu 2018 r. podjęła współpracę z naszą firmą w ramach przygotowania strony WWW zintegrowanej z profilem firmowym na facebooku. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i życzymy nowopowstałej firmie wielu sukcesów w prowadzeniu firmy oraz mnóstwa odwiedzin klientów zarówno w sieci jak i sklepie.

- Akademia Malucha Komorowo

Akademia Malucha Komorowo Akademia Malucha Komorowo jest nowoczesną placówką dydaktyczną oferującą usługi edukacyjno-opiekuńcze o bardzo wysokiej jakości. Dzięki współpracy z właścicielami Akademii udało się zbudować nowoczesną i w pełni dynamiczną stronę WWW informującą na bieżąco o wydarzeniach z życia przedszkola. Wszystkim przyszłym rodzicom polecamy placówkę, która profesjonalnie zajmie się Waszymi pociechami.

- MEDICOMAR - Maruszewski Therapy

medicomar.pl Na zlecenie Pana Michała Maruszewskiego, który odbywał praktykę zawodową w klubach sportowych takich jak: Grom Wolsztyn, Medyk Konin, Warta Poznań, Górnik Zabrze, a także w Reprezentacjach Polski w piłce nożnej kobiet i mężczyzn U17, U19, U21 oraz w seniorskiej reprezentacji w piłce siatkowej mężczyzn, przygotowaliśmy stronę WWW w pełni przedstawiającą jego usługi. Strona WWW zintegrowana została z profilem facebooka oraz na specjalne życzenia Pana Michała przygotowany został dedykowany system zarządzenia treścią na stronach WWW. Serdecznie polecamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy medicomar.

- Zakłady Mięsne Sobkowiak

sobkowiak.pl Zakłady Mięsne "Sobkowiak" są przedsiębiorstwem rodzinnym, stworzonym w 1991 roku przez Ireneusza i Elżbietę Sobkowiak. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Siedlec w zachodniej Wielkopolsce. Rejon ten słynie z wyjątkowo intensywnej produkcji żywca wieprzowego. To z niego od 27 lat powstają najwyższej jakości produkty, które codziennie trafiają do własnej sieci sklepów firmowych, zlokalizowanych w zachodniej części kraju od Karpacza, aż po Szczecin. Bardzo dziekujemy za zaufanie i wybranie naszej firmy do stworzenia storny internetowej firmy.

- ELGEO - usługi geologiczne

elgeo.pl Firma ELGEO - zajmująca się usługami geologicznymi, to już ponad dwusetna firma, która zaufała naszej marce, naszym produktom i rozwiązaniom informatycznym. Dzięki dobrej współpracy udało się zbudować kolejną stronę internetową - przejrzystą i dostosowaną do najnowszych rozwiązań jak i integracją z Facebookiem. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do polecania naszych usług.

P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.