Presstu.pl Wolsztyn

stat4u

Aktualności 2014


- Stay Strong Academy

staystrong Jeszcze w 2014 roku uruchomiliśmy stronę o charakterze sportowym. Stay Strong Academy to firma zajmująca się szeroko pojętym ruchem. Pan Bartosz Feifer wraz ze swoim zespołem wykwalifikowanych trenerów prowadzi zajęcia na terenie wielkopolski. Strona internetowa została zsynchronizowana z Facebookiem, uruchomiono fotogalerię i wiele innych udogodnień zarówno dla administratora, jak i odwiedzających nową witrynę.
- Polska Man Race Series

polska man Polska Man to kolejny serwis w portfolio PRESSTU.PL traktujący o sporcie. Tym razem przygotowano, aż 5 stron internetowych utrzymanych w tej samej stylistyce. Strona główna dostępna pod adresem www.polskaman.pl daje nam wybór spośród 4 imprez sportowych, takich jak: Polska Man X, Mini, Commando oraz po prostu Polska Man. Całość wydarzeń dotyczy zawodów triathlonowych i quadrothlonowych rozgrywanych w różnym klimacie. Imprezy te na stałe wpisały się już w kalendarze coraz liczniejszej grupy polskich triathlonowców. Mamy nadzieję, iż projekt i układ strony przypadnie do gustu startującym w tych imprezach i ułatwi ich rejestrację, czy poznanie ważnych wiadomości organizacyjnych. Gotowi do startu. START!
- Acentus - autoryzowany punkt sprzedaży

acentus PRESSTU.PL wdrożyło kolejną stronę internetową lokalnego przedsiębiorcy. acentus.pl to adres witryny internetowej autoryzowanego punktu sprzedaży takich marek jak Cyfrowy Polsat, Plus oraz Plus Bank. W tym miejscu dowiesz się najważniejszych informacji o ofercie dostępnej w salonie sprzedaży przy ul. 5-go stycznia 12a oraz o aktualnych promocjach cenowych!
- Zespół muzyczny - Trzy Razy Jeden

trzy razy jeden 3x1 Trzy razy Jeden - wynik tego działania jest oczywisty - dobra zabawa, muzyka oraz prowadzenie imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu muzycznego Trzy razy Jeden na nowej, odświeżonej stronie internetowej. www.trzyrazyjeden.pl Dowiesz się tutaj dlaczego warto wybrać ten zespół, jaki mają repertuar, jakim sprzętem dysponują oraz. posłuchasz ich.
- Cmentarz w Kłodawie

cmentarz Kłodawa Gmina Kłodawa k. Gorzowa Wielkopolskiego jako druga w Polsce może korzystać z gminnej wyszukiwarki WebCmentarz. Dzięki wdrożeniu firmy PRESSTU.PL mieszkańcy i wszyscy zainteresowani mogą przeszukiwać w jednym miejscu wszystkie cmentarze w gminie, dowiedzieć się kto obchodzi rocznicę urodzin i śmierci oraz komu wygasa prolongata miejsca. Urząd Miejski w Kłodawie - administrator cmentarzy w tej gminie otrzymał narzędzie do administracji miejscami, co w sposób znaczący usprawniło zarządzanie nekropoliami. Jesteśmy przekonani, iż zarówno mieszkańcy jak i urzędnicy będą zadowoleni z zaproponowanych rozwiązań.
- Cmentarze w Gminie Świdnica

cmentarz Świdnica Gmina Świdnica k. Zielonej Góry jako pierwsza w Polsce może korzystać z gminnej wyszukiwarki WebCmentarz. Dzięki wdrożeniu firmy PRESSTU.PL mieszkańcy i wszyscy zainteresowani mogą przeszukiwać w jednym miejscu wszystkie cmentarze w gminie, dowiedzieć się kto obchodzi rocznicę urodzin i śmierci oraz komu wygasa prolongata miejsca. Zakład Usług Komunalnych - administrator cmentarzy w tej gminie otrzymał narzędzie do administracji miejscami, co w sposób znaczący usprawniło zarządzanie nekropoliami. Jesteśmy przekonani, iż zarówno mieszkańcy jak i urzędnicy będą zadowoleni z zaproponowanych rozwiązań.
- Klub UKS "3 Wodnik Wolsztyn"

wodnik wolsztyn UKS "3 Wodnik Wolsztyn", kolejny klub sportowy, który zaufał naszej firmie i podjął z nami współpracę po przez utworzenie strony internetowej klubu. Na stronie znajdziemy aktualności z zawodów z różnych części Polski, w których zwodnicy UKS "3 Wodnik Wolsztyn" biorą udział.
- Dycha Drzymały - Rakoniewice

dycha drzymały Kolejna strona, która uzupełniła w naszym portfolio stronę z kategoorii sport to strona poświęcona corocznym ulicznym biegom na 10 km w Rakoniewicach pt. "Dychy Drzymały". Strona podobnie jak "Wolsztyńska Dziesiątka" posiada indywidualny system zarządzania treścią, rozbudowane galerie zdjęć oraz wyniki z poprzednich edycji.
- Windsurfing w Wolsztynie

windsurfing wolsztyn W Wolsztynie przy Wolsztyńskim Klubie Żeglarskim powstaje szkółka Windsurfingowa, wspierając usportowioną młodzież nasza firma postanowiła przygotować stronę internetową dzięki której dowiedzieć się będzie można informacji o zbliżających się regatach windsurfingowych i nie tylko... Zachęcamy do odwiedzenia nie tylko strony internetowej ale też przystani żeglarskiej!
- Wasz Dzień Po Dniu - największa niezależna gazeta powiatu wolsztyńskiego i okolic

wasz dzień po dniu Wasz Dzień Po Dniu to największa niezależna gazeta powiatu wolsztyńskiego i okolic. Od 14 kwietna 2014 roku możemy śledzić bieżące informacje, aktualności i komentarze oraz zapoznać się z informatorem lokalnym , w którym zebrane będą wszystkie najważniejsze kontakty z różnych dziedzin życia w wersji elektronicznej. www.waszdzienpodniu.pl to największy i najnowszy portal informacyjny traktujący o życiu społeczności naszego regionu. Z każdy dniem poznamy najświeższe newsy, dowiemy się gdzie i kiedy planowane są wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne. Portal powstał przy współpracy zespołu redakcyjnego oraz pracowników PRESSTU.PL.
- Stowarzyszenie H2O Wolsztyn

h2owolsztyn Stowarzyszenie Turystyka Rekreacja Sport "H2O" powstało z inicjatywy osób lubiących turystykę wodną jak również inne jej formy. Celem stowarzyszenia jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, organizowanie i propagowanie turystyki jako racjonalnej formy wypoczynku i rekreacji oraz rozwijanie umiłowania przyrody i świadomości ekologicznej. Dziękujemy za zaufanie naszej formie i mamy nadzięję, że dzieki nowej stronie WWW do stowarzyszenia zapisze się jeszcze więcej osób.
- Only Metal M&M

only Potrzebujesz nowej bramy, balustrady czy konstrukcji metalowej? Tym wszystkim zajmuje się firma M&M Only Metal, dla której PRESSTU.PL wykonało nową stronę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz bardzo dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie prezentowanej pod aresem www.onlymetal.pl. W zakładce oferta zobaczycie pełną gamę możliwości Only Metal a w poszczególnych kategoriach prezentowane są bogate fotogalerie. Życzymy sukcesów i samych zadowolonych klientów!
- Parafia w Jugowie, posiada system zarządzania cmentarzem WebCmentarz

jugow Parafia w Jugowie - Diecezja Świdnicka od dawna może cieszyć się funkcjonowaniem systemu zarządzania cmentarzem WebCmentarz. W lutym uruchomiliśmy nową, w pełni funkcjonalną stronę internetową. Uruchomiliśmy m.in. takie nowości jak bezpośrednie komunikaty z diecezji, zakładki na stronie głównej: Historia Parafii, Ważne tematy, Komunikaty, Ogłoszenia Parafialne czy Biuletyn Parafialny. Nie zabrakło też naszych dotychczasowych rozwiązań, jak: codzienna liturgia słowa, newsy, losowe foto oraz ranking wirtualnych zniczy i kwiatów. Jesteśmy przekonani, iż dzięki uruchomieniu tak wielu możliwości parafianie będą jeszcze bardziej zadowoleni z nowej strony internetowej.
- Przedszkole w Rakoniewicach - nowa strona internetowa !

przedszkole rakoniewice Możemy pochwalić się bardzo dużą ilością wdrożeń naszych stron internetowych w kategorii - oświata. W lutym kolejna jednostka z resortu edukacji zdecydowała się na współpracę z PRESSTU.PL - Przedszkole z oddziałami integracyjnymi w Rakoniewicach. Pani Dyrektor mgr Iwona Bartkowiak zdecydowała się na odnowę swojej strony internetowej po uprzedniej ocenie naszych osiągnięć w tym zakresie. W ramach wdrożenia zostało przeprowadzone szkolenie dla administratorów nowej strony internetowej. Jesteśmy pewni, iż nowa strona internetowa znacznie ułatwi kontakt rodziców z przedszkolem oraz co bardzo ważne pozwoli na śledzenie osiągnięć swoich pociech.
- 4homesystem.pl

4homesystem.pl 4homesystem.pl - witryna w internecie stworzona przez PRESSTU.PL dla lidera na regionalnym rynku inteligentnych domów oraz oświetlenia estradowego. Nie spotkaliśmy wcześniej lepszego fachowca w ww. dziedzinie. Wszystko co jest związane z instalacją systemów inteligentnych, monitoringu oraz obsługi i projektu oświetlenia domów, klubów czy estrady wykona dla Was 4homesystem. Jeśli ważna jest dla Was wysoka jakość, terminowość oraz najwyższe standardy potwierdzone certyfikatami i doświadczeniem - skorzystaj z oferty 4homesystem.pl
- DoradcaZawodowy.edu.pl

DoradcaZawodowy.edu.pl DoradcaZawodowy.edu.pl to witryna internetowa skierowana przede wszystkim do młodzieży będącej na ważnym etapie swojego życia - decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Można tam zapoznać się z informacjami nt. oferty Doradcy Zawodowego. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie pojawiły się na rynku edukacyjnym.
- Biuro Rachunkowe MARKA z Zielonej Góry

brmarka.pl W grudniu Biuro Rachunkowe MARKA z Zielonej Góry zdecydowało się na nawiązanie współpracy z firmą PRESSTU.PL. Wieloletnie doświadczanie, wysoka jakość i atrakcyjna oferta - to wszystko charakteryzuje Biuro Rachunkowe MARKA. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszyscy prowadzący własną działalność gospodarczą oraz inne formy aktywności gospodarczej znajdą coś dla siebie! www.brmarka.pl tutaj jest wszystko co wiąże się z obsługą księgową dla Ciebie i Twojej firmy.
P O L E C A M Y:
                                               


Copyright © by www.presstu.pl 2010 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone PRESSTU.PL. Projekt i wykonanie: zespół PRESSTU.PL.